الکتروموتور

HEAD ELECTROMOTOR_22399

موتور های الکتریکی یا اصطلاحا الکتروموتور ها در بیشتر تجهیزات صنعتی و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و به دو دسته ی تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. از نظر کیفیت به ترتیب الکتروموتور های برندهای اروپایی، ایرانی و چینی قرار می گیرند که موتور های الکتریکی تولید داخل از قبیل موتوژن و الکتروژن از نظر سطح کیفیت و قیمت عرضه، تناسب قابل قبولی برقرار کرده اند. الکتروموتور های خاص مانند موتورهای ضدانفجار زیمنس نیز در برخی صنایع کاربرد دارند. انواع الکتروموتور های موجود در آرسس صنعت به شرح زیر است .

انواع الکتروموتور

motogen_36865

الکترو موتوژن

شرکت موتوژن در سال 1352 با نام گلد الکتریک پا به عرصه صنعت گذاشت اما پس از دو سال نامش را به موتوژن تغییر داد. در طول این سال‌ها با تولید انواع موتور های الکتریکی و عرضه به بازارهای ایران، اروپا، آسیا و آفریقا به فعالیت خود ادامه داده است. محصولات شرکت موتوژن تبریز عبارت‌اند از: الکتروموتور سه فاز آلومینیومی، موتور الکتریکی سه فاز چدنی، الکتروموتور تک فاز دو خازنه، موتور الکتریکی تک فاز خازن دائم، الکتروموتور مشعل گازی و گازوئیلی، الکتروپمپ آب کولری، الکتروموتور کولری و الکتروپمپ صنعتی.

فروش الکتروموتور الکتروژن در قزوین

الکتروموتور الکتروژن

مجموعه صنعتی الکتروژن ازجمله بزرگ‌ترین تولیدکنندگان الکتروموتور در خاورمیانه است که با داشتن کادری مجرب و باتجربه و خط‌های تولید اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارای ظرفیت کافی برای تأمین و تولید انواع الکتروموتور و انواع پمپ آب موردنیاز صنایع مختلف است. این مجموعه در سال 1367 دایر شد و در سال 1380 با تغییر کارخانه به محل جدید در جنوب غرب تهران در مساحت ۱۵۰.۰۰۰ متر مربع به فعالیت خود ادامه داد، شرکت الکتروژن با دارا بودن خطوط تولید اتوماتیک و همچنین داشتن واحدهای قالب‌سازی منحصربه‌فرد در ایران قادر به تولید دقیق‌ترین و پیچیده‌ترین قالب و ابزارهای خط تولید است.

فروش الکتروموتور جمکو در قزوین

الکتروموتور جمکو

شركت صنايع ماشينهای الكتريكی جوين « جمكو » از شركتهای تابع سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران می‌باشد كه در سال 1369 به منظور رفع نياز صنايع مختلف در زمينه ماشينهای الكتريكی تاسيس گرديد. اين كارخانه در زمينی به مساحت 250 هكتار، با زيربنايی حدود 60000 متر مربع و با 8 كارگاه توليدی ساخته شده است. شركت جمــكو به واسطه كادر متخصص و مجرب خود و تجهيزات و ماشين‌آلاتی كه در اختيار دارد، امكان طراحی، ساخت، تست، و تعمير انواع الكتروموتور و ژنراتور در ايران را دارا می‌باشد.

فروش الکتروموتور چینی در قزوین

الکتروموتور چینی

قیمت الکتروموتور چینی تکفاز و سه‌فاز – نمایندگی فروش انواع موتور الکتریکی چینی، تک فاز و سه فاز، قطعات و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکترو موتور چینی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

siemens_51672

الکتروموتور زیمنس

شرکت زیمنس از سال 1847 در آلمان تاسیس و شروع به کار کرد. این شرکت در طول تمام این سال ها سعی خود را بر آن داشته که محصولی با کیفیت و استاندارهای بین المللی تولید کند و در همین راستا تمام قوانین و گزینه های اروپایی EU را رعایت کرده است. این قوانین و استانداردها در مسیر تولید با کیفیت به همراه کاهش هرچه بیشتر مصرف انرژی می باشد.

فروش الکتروموتور ای بی بی در قزوین

الکترو موتور ABB

یکی از برندهای بسیار معروف و معتبر موتور های الکتریکی های صنعتی، موتور الکتریکی ABB می باشد که دارای انواع بسیار متنوعی بوده و همچنین مجهز به کارکردی ویژه در صنایع مختلف می باشد. اين الکتروموتور همان طور که از نام آن مشخص است ساخت شرکت ABB است، که در سال 1883 با مجموعه پرسنلی بالغ بر 140000 نفر، در زمینه های اتوماسیون و تجهیزات قدرتی، ابزارهای صنعتی، و … تولید خود را آغاز کرد.

other_48717

قطعات الکتروموتور

برای قیمت قطعات الکتروموتور – نمایندگی فروش انواع قطعات موتور الکتریکی موتوژن، الکتروژن، جمکو و چینی از جمله براکت, فلنج, پروانه, کاور پروانه, پایه, ترمینال, شفت و پوسته بدنه و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت قطعات دینام و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.